Opis inwestycji


Nasze osiedle powstaje na działce o obszarze ok. 90 000m2 (9ha) położonej w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego na obrzeżach Warszawy. niedalekiej odległości od budowanego największego w kraju Aqua Parku z Tropikalną Wyspą (12 min. samochodem). 

W okolicy znajduje się muzeum w Nieborowie, Ogrody Arkadyjskie Heleny Radziwiłłowej i historyczne miasto Radziwiłłów. 

Nasza Niezwykłość polega na sprzedaży domów na terenie osiedla Park Franciszków z dużymi działkami wraz z możliwością dodatkowo korzystania z naszego olbrzymiego terenu rekreacyjnego (ponad 5ha) integralnie połączonego z Puszczą Bolimowską.

Przez teren naszej inwestycji przepływa malownicza rzeczka Sucha.

Osiedle „Park Franciszków” projektujemy z troską o nowoczesny design, przemyślane aranżacje wnętrz i wysoką jakość używanych materiałów oraz standard wykończenia.

Projekt został przemyślany tak, aby idealnie spełniał oczekiwania rodzin z dziećmi, jednym bokiem dotyka Parku Bolimowskiego, a drugim ul. Dębowej w miejscowości Franciszków. Osiedle usytuowane jest w niedalekiej odległości od szkoły, sklepów i publicznej komunikacji. Bolimowski Park Krajobrazowy stanowi cenną przyrodniczą enklawę wśród zalesionych terenów wokół Warszawy.

 


 • Osiedle Park Franciszków

  Nasze osiedle powstaje na działce o obszarze ok. 90 000m2 (9ha) położonej w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego na obrzeżach Warszawy. niedalekiej odległości od budowanego największego w kraju Aqua Parku z Tropikalną Wyspą (12 min. autem).

 • Adres

  Osiedle Park Franciszków
  96-315 Franciszków
  k. Warszawy

  tel: +48 604 241 741
  park.franciszkow@gmail.com

 • Menu
 • Znajdź nas